Sprawdź kto dzwonił

Choćby nawet nasza książka telefoniczna jest zapisana po brzegi, z pewnością nie mamy numerów telefonu do wszystkich ludzi, którzy przebywają w naszej dzielnicy. Nierzadko zastanawiamy się więc, kto dzwoni, jeśli na tapecie głównej komórki pojawia się obca kombinacja cyfr. Najczęściej w takich momentach najzwyczajniej odrzucamy połączenie, bo nie lubimy kontaktować się z nieznajomymi ludźmi. Niemniej jednak jeśli obcy nam numer spróbuje skontaktować się po raz drugi, zapragniemy sprawdzić, kto jest jego właścicielem. A jak to sprawdzimy?

Nie powinniśmy na początku lecieć na policję, skoro w końcu nie zawsze dziwne telefony tworzone są przez kryminalistów. Czasem nieznany numer telefonu będzie przynależeć do człowieka z naszej paczki znajomych, który po prostu kupił nowy aparat telefoniczny lub wybrał innego operatora. A jeżeli mamy dostęp do sieci, sami ustalimy bez problemów, kto dzwonił. Musimy w tym celu wklepać kombinację cyfr do sprawdzonej strony szukającej lub od razu zrobić użytek ze strony, jaka interesuje się testowaniem i opisywaniem rozmaitych numerów telefonu. Ona właśnie powie nam, co to za numer i do jakiej osoby on raczej należy. Wtedy sami zdecydujemy, czy chcielibyśmy odebrać dziwne połączenie.

Zwykle jednak możemy odbierać także i tego typu dziwne połączenia. Jeśli bowiem nie wiemy, czyj to numer, możemy niechcący zablokować telefon przyjaciela, który chce naszej porady.

http://nieznanenumery.pl/

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *