Rewitalizacja skóry twarzy


Niestety, ale po 25 roku życia nasza skóra przestaje być elastyczna. Dzieje się tak, ponieważ z wiekiem wypłukuje się z naszego organizmu kwas hialuronowy odpowiedzialny za sprężystość skóry. Jest on naturalną substancją występującą w naszej skórze.

Kosmetologia i medycyna estetyczna daje nam możliwość zahamowania procesu starzenia się skóry w młodym wieku. W momencie kiedy nasz organizm nie potrafi wyprodukować odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego, na naszej twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, pojawiają się tzw. worki pod oczami. Poprawa elastyczności i rewitalizacja skóry jest bardzo prostym zabiegiem polegającym na podawaniu kwasu hialuronowego. Jest on podawany do tkanki za pomocą igły, bądź kaniuli. Skóra wówczas staje się napięta, dostatecznie nawilżona.

Efekty utrzymują się od 2 miesięcy do 2 lat. Zabieg poprawiający elastyczność skóry zazwyczaj wykonuje się na twarzy, szyi, dekolcie, a także na dłoniach. Jest to bardzo delikatna skóra poddana na promieniowanie UV, które wpływa na starzenie się skóry.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Sprawdź: izabelacytrowska.pl