Przewozy busem do Niemiec, Holandii i Belgii


Polski rynek pracy posiada bardzo wiele bolączek, które spowodowane są wieloma czynnikami, takimi jak na przykład zbyt niskie płace jakie oferują polscy przedsiębiorcy, a także coraz większe wymagania jakie nakładają oni na polskiego pracownika bez podwyższania mu wynagrodzenie.

Według wielu badań Polacy są jednym z najbardziej zarobionych narodów w Unii Europejskiej. Polski pracownik pracuje tygodniowo nawet o kilkanaście godzin więcej niż pracownik we Francji czy Hiszpanii. Mogłoby się wydawać, że taki stan rzeczy będzie powodował, że Polacy będą zarabiali więcej na godzinę czy, że po prostu ich standard życia będzie lepszy czy przynajmniej porównywalny do standardu życia w państwach takich jak Francja, Niemcy, Holandia czy Belgia.

Niestety tak nie jest i ten stan rzeczy z roku na rok pogarsza się zamiast polepszać. Nie dziwi więc, że wskaźniki wyjazdów Polaków do pracy za granicę od lat szybują w górę i obecnie już 3 miliony Polek i Polaków pracuje za granicami naszego kraju.

Polacy wyjeżdżają za granicę w różny sposób. Część samochodami, niektórzy pociągami, ale zdecydowana większość korzysta z usług polskich przewoźników takich jak mikrobusy i busy do Niemiec i Holandii. Niedrogie oferty (nawet 250 zł za przejazd) takie jak przewóz osób do Holandii i Belgii czy przewóz osób do Niemiec sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się na pracę za granicą.

Zobacz polecane: busy do holandii.