Organizacja imprezy


Podstawą każdej udanej imprezy, dużego spotkania rodzinnego, bądź ze znajomymi i przyjaciółmi, albo bardziej formalnego bankietu jest parę rzeczy. Od oczywistych oczywistości, czyli gości, ważne są również elementy takie jak jedzenie, lokalizacja imprezy, czas imprezy, ale też przede wszystkim wystrój miejsca, w którym wszystko będzie się działo. Klimat oraz nastrój musi być zachowany, aby każdy z gości, ale również i obsługi, bo o nich też warto dbać czuł się dobrze. Myślę, że nikt nie będzie dobrze się czuł w starej piwnicy z pająkami, a jednak duża wystrojona salka, będzie zdecydowanie pożądana wśród osób znajdujących się na wydarzeniu. Skoro ustaliliśmy już, że wystrój i nastrój jest ważny to nasuwa się pytanie jak go zbudować?

Krzesła bankietowe

Zaczynając od samego początku zadbajmy o samo pierwotne miejsce. Musi być wystarczająco duże, ale też nie za duże, aby nie sprawiało uczucia pustki. Następnie warto zadbać o dodatki. Takie jak stoliki, czy podczas ważniejszej imprezy krzesła bankietowe. Poza tym, warto mieć też przestrzeń, bardziej luźną, gdzie będzie można usiąść na kanapie i porozmawiać z osobami, z którymi mamy ochotę. Na takie imprezy spokojnie wystarczą nam meble od producenta znanego na całym święcie, czyli ikea. Dla tych zamożniejszych jest też opcja bardziej wyszukanych rzeczy, ale tak naprawdę nie jest to konieczność. Gdy mamy już zapewnione dodatki, to nastrój budują również ludzie z obsługi. W zależności od rodzaju spotkania mogą oni mieć jakiś z góry narzucony dress code. Kelnerzy podczas spotkań bankietowych powinni być ubrani elegancko, a podczas imprez na świeżym powietrzu miłym akcentem będą na przykład kwiaty we włosach kelnerek, bądź kwiaty w butonierkach czy brustaszach panów.

Dbałość o detale i staranne przygotowanie

Takie wyszukane i starannie dobrane stroje obsługi dodadzą klimatu i niepowtarzalności wydarzeniu, co pozwoli to gościom zapamiętać je na dłużej oraz miło wspominać. A chyba właśnie o to nam wszystkim chodzi. O dobrą zabawę i jeszcze lepsze wspomnienia. Wszyscy, którzy planują organizować, takie wydarzenia dużo pomocy znają na stronach, takich jak facebook lub pintrest.

Zobacz więcej: https://www.stylehome.com.pl/