Nowe inwestycje mieszkaniowe wrocław 2017

Interesujące miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę wspaniała sprawa. Na domiar tego jeśli chodzi w tym miejscu o nowy lokal, w którym będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być perfekcyjne Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to kompleks siedmiu budowli wielorodzinnych umiejscowiony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych plusów inwestycji. Cząstka mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą owej lokalizacji jest istnienie szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest także odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę idealne osiedle mające wiele przeróżnych atutów. Warto zamieszkać w tak doskonałej lokalizacji i o nic się nie martwić. Oprócz tego na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie zagrodzony.

Jeśli rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niezmiernie polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek ma kształt zamkniętego czworoboku z środkowym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra i czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy znajdują się w kondygnacjach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru została umiejscowiona również część handlowo-usługowa przeznaczona na sprzedaż. Wejście do całkowitego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd również będzie można dostać się schodami albo dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze wspaniała inwestycja doskonała właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi plusami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a dodatkowo recepcja czy sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak idealnym miejscu wraz z idealną lokalizacją.

Nadzwyczajna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się żadna rodzina. Istotne, żeby mieszkanie to było w dobrej okolicy oraz było wygodne oraz miało nieschematyczny wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z mieszkań w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 niezmiernie wykwintnych apartamentów położonych w niezwykle prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek całkowicie prezentuje się w sąsiedztwie szykownych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dopisują mu zaaplikowane w elewacji wielkie nawierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem zapewnia ekskluzywny wygląd. Ekskluzywne apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to obszar z długoletnią tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze perfekcyjne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się w tym miejscu bardzo komfortowo oraz miło, a imponująca okolica sprawi, że będziemy niesłychanie zadowoleni z apartamentu w tym miejscu.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę doskonałą sprawą, tym bardziej jeżeli będziemy mieszkać w imponującej lokalizacji, której będzie zazdrościł Ci każdy.

Przykładem może być cudowne Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bez wątpliwości gotowe już mieszkania 2 oraz 3 pokojowe pomieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, jaki jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Dookoła znajdziemy perfekcyjne tereny zielone, co w dużym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Kolejnym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a również nadzwyczaj bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Obok znajdują się również przedszkola oraz szkoły. Dodatkowo dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to idealna sprawa i na prawdę warto zamieszkać w tak kapitalnej okolicy. Na pewno nikt się w tym miejscu nie zawiedzie. Jest to wspaniałe miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już w tym momencie.

Świetne mieszkanie właśnie dla Ciebie

Jeżeli zawsze chciałeś posiadać idealne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie doskonałe dla Ciebie. Świetna lokalizacja oraz cudowna atmosfera to właśnie to co tutaj znajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa buduje się największe imponujące osiedle mieszkaniowe. Na terenie, który do niedawna zdominowany był przez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita nowoczesne, komfortowe osiedle, inspirowane najbardziej nowoczesnym designem, pokojowe, wydajne oraz niezwykle miejskie innymi słowy wprost idealne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowomodna, specjalnie opracowana fontanna. W trosce o jak największy luksus i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle urządzone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Cudowna lokalizacja oraz najwyższe standardy sprawią, iż nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie znakomite dla Ciebie i twojej rodziny.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *