Mieszkania Nowe Kraków

Jeśli szukasz wspaniałego mieszkania w Krakowie to olśniewającym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu doskonałych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. Do tego będą one posiadały osprzęt elektryczny oraz grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Prócz tego wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyekwipowany w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze zostaną urządzone w imponujące rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla pozostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę idealne miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – dodatkowo w nowym mieszkaniu to imponujące dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona wyłącznie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten wspaniały obiekt jest wyposażony między innymi w windę i garaż, a również dostęp do Internetu. Oprócz cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Mało tego na obszarze obiektu wybudowany jest plac zabaw, a na dodatek w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas dzisiejsze i wspaniale stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to imponujące miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie rozczaruje. Postaw na komfort i dużą wygodę oraz żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjaznej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to wspaniałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Teraz w sprzedaży jest 4 gotowe idealne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla pozyskany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte kapitalne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych zapewniają wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a co więcej cały teren jest ogrodzony i chroniony. Co więcej mamy dostęp do perfekcyjnego placu zabaw dla dzieci. Niezwykle dobrym składnikiem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Dodatkowym niezmiernie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to doskonałe miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, posiadające imponującą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze wspaniałym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica mająca czyste powietrze oraz fascynujący mikroklimat. Znajduje się ona nieopodal Parku Jurajskiego, będącego obecnie enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów wspaniałych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby odłączyć osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów zaprojektowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze wspaniałym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Wspaniała lokalizacja, cudna okolica sprawi, iż każdy będzie niesłychanie zadowolony z mieszkania w owym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to perfekcyjnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to nastrojowa willa w jakiej zaprojektowano jedynie pięć wygodnych, nader efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, wykwintną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze doskonałe miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyekwipowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają ogromne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku uplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc doskonałe miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ślicznej okolicy oraz w miejscu, które zapiera dech w piersiach

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *